Kensei iaido taikai 2018

taikai2018_mudan_výsledky

Mudan category final video

taikai2018_1dan_výsledky

Shodan category final video

taikai2018_2dan_výsledky

Nidan category final video

taikai2018_3dan_výsledky

Sandan category final video

taikai2018_tym_výsledky

Omlouváme se, zapomněli jsme natočit finálové video kategorie tým.

Kensei iaido taikai 2017

Ročník se bohužel nekonal.

Kensei iaido taikai 2016

taikai2016_mudan_výsledky

taikai2016_1dan_výsledky

taikai2016_2dan_výsledky

taikai2016_3dan_výsledky

taikai2016_tym_výsledky

Kensei iaido taikai 2015

Kensei taikai2015_mudan_výsledky

Kensei taikai2015_1_dan_výsledky

Kensei taikai2015_2_dan_výsledky

Kensei taikai2015_3_dan_výsledky

Kensei taikai2015_Tým_výsledky

Kensei iaido taikai 2014

Ročník se bohužel nekonal.

Kensei iaido taikai 2013

Kensei_taikai2013_vysledky (results download)

  Kensei iaido taikai 2012

Team
Place Name Dojo Country
1. place Kokki Dojo Kokki Dojo české Budejovice Czech Republic
2. place Bumeikan Bumeikan Wroclaw Poland
3. place Kensei Musashi Kensei Czech Republic
3. place Nozomi Dojo A Nozomi dojo Kradec Kralove Czech Republic
BFS xx xx xx

 

Individual 3. dan
Place Name Dojo Country
1. place Machura Lukasz Bumeikan Wroclaw Poland
2. place Stepanova Pavla Nozomi dojo Kradec Kralove Czech Republic
3. place Vana Tomas SKBU Shinbukan Praha Czech Republic
3. place Ohnesorge Matthias Hakushinkai Berlin Germany
BFS Leligdon Jiri Budo Plzeň Czech Republic

 

Individual 2. dan
Place Name Dojo Country
1. place Vebersik Jan Nozomi dojo Kradec Kralove Czech Republic
2. place Otec Tomas Budo Plzeň Czech Republic
3. place John Jan Kokki Dojo české Budejovice Czech Republic
3. place Mormol Bartłomiej Meishinkan Poznan Poland
BFS John Jan Kokki Dojo české Budejovice Czech Republic

 

Individual 1. kyu + 1. dan
Place Name Dojo Country
1. place Madl Vaclav SKBU Shinbukan Praha Czech Republic
2. place Poslusna Kristyna Kokki Dojo české Budejovice Czech Republic
3. place Vorlik Jan Budo Plzen Czech Republic
3. place Orciuch Kamil Bumeikan Wroclaw Poland
BSF Orciuch Kamil Bumeikan Wroclaw Poland

 

Individual 6.-2. kyu
Place Name Dojo Country
1. place Buricova Kristyna Kensei Czech Republic
2. place Nouzkova Zuzana Kensei Czech Republic
3. place Kloz Jiri Kensei Czech Republic
3. place Martinek Jiri Kensei Czech Republic
BSF Kloz Jiri Kensei Czech Republic

 

  Kensei iaido taikai 2011

Team
Place Name Dojo Country
1. place Hikari Dojo Hikari dojo Kosice Slovakia
2. place Kokki Dojo Kokki Dojo české Budejovice Czech Republic
3. place Nozomi Dojo 1 Nozomi dojo Kradec Kralove Czech Republic
3. place Shinbukan A SKBU Shinbukan Praha Czech Republic

 

Individual 2. dan
Place Name Dojo Country
1. place Stepanova Pavla Nozomi dojo Kradec Kralove Czech Republic
2. place Leligdon Jiri Budo Plzeň Czech Republic
3. place Otec Tomas Budo Plzeň Czech Republic
3. place Brezina Petr Kokki Dojo české Budejovice Czech Republic

 

Individual 1. dan
Place Name Dojo Country
1. place Nagyova Adriana Hikari dojo Kosice Slovakia
2. place Vebersik Jan Nozomi dojo Kradec Kralove Czech Republic
3. place John Jan Kokki Dojo české Budejovice Czech Republic
3. place Tomes Pavel Nozomi dojo Kradec Kralove Czech Republic

 

Individual 1. kyu
Place Name Dojo Country
1. place Madl Vaclav SKBU Shinbukan Praha Czech Republic
2. place Masa Vaclav Kokki Dojo české Budejovice Czech Republic
3. place Lenk Jiri SKBU Shinbukan Praha Czech Republic
       

 

Individual 6.-2. kyu
Place Name Dojo Country
1. place Poslusna Kristyna Kokki Dojo české Budejovice Czech Republic
2. place Pavlin Vaclav Shinbukan Vyskov Czech Republic
3. place Galas Jiri SKBU Shinbukan Praha Czech Republic
3. place Brychta Petr Nozomi dojo Kradec Kralove Czech Republic

 

 Kensei iaido taikai 2010

Team
Place Name Dojo Country
1. place Nozomi Dojo 1 Nozomi dojo Kradec Kralove Czech Republic
2. place Hikari Dojo Hikari dojo Kosice Slovakia
3. place Kokki Dojo Kokki Dojo české Budejovice Czech Republic
3. place Shinbukan A SKBU Shinbukan Praha Czech Republic

 

Individual 2. dan
Place Name Dojo Country
1. place Stepanova Pavla Nozomi dojo Kradec Kralove Czech Republic
2. place Giese Dominik Hakushinkai Berlin Germany
3. place Curik Jaroslav SKBU Shinbukan Praha Czech Republic
3. place Vana Tomas SKBU Shinbukan Praha Czech Republic

 

Individual 1. dan
Place Name Dojo Country
1. place Vebersik Jan Nozomi dojo Kradec Kralove Czech Republic
2. place Nagyova Adriana Hikari dojo Kosice Slovakia
3. place Tomes Pavel Nozomi dojo Kradec Kralove Czech Republic
3. place Brezina Petr Kokki Dojo české Budejovice Czech Republic

 

Individual 6. – 2. kyu
Place Name Dojo Country
1. place Feco Stefan Hikari dojo Kosice Slovakia
2. place Madl Vaclav SKBU Shinbukan Praha Czech Republic
3. place Caloun Vaclav Kokki Dojo české Budejovice Czech Republic
3. place Cermak Tomas SKBU Shinbukan Praha Czech Republic

 

Kensei IFacebook

Nejbližší akce

Říj
1
17.00 4. ročník Kensei soustředění Rad... v Penzion Radvanice
4. ročník Kensei soustředění Rad... v Penzion Radvanice
Říj 1 @ 17.00 – Říj 3 @ 14.00
4. ročník Kensei soustředění Radvanice 2021 @ Penzion Radvanice | Radvanice | Královéhradecký kraj | Česko
IV. ročník soustředění členů Kensei a dalších přátel oddílu- opět i s rodinami. Program bude rozeslán mailem.
Říj
9
So
10.00 LINZ iaidó seminář v Kendo LINZ
LINZ iaidó seminář v Kendo LINZ
Říj 9 @ 10.00 – Říj 10 @ 16.00
LINZ iaidó seminář @ Kendo LINZ
Iaidó seminář – informace upřesníme Učitel semináře: Tomáš Kyncl, iaidó 6. dan, kendó 5. dan Sobota: ZKNR Seitei iai, večer kendó jigeiko pro příchozí Neděle: Musoshinden ryu – Shoden – Omory ryu
Pro
10
18.00 Kensei iaido seishin 2021 – winter v Praha
Kensei iaido seishin 2021 – winter v Praha
Pro 10 @ 18.00 – Pro 12 @ 15.00
Kensei iaido seishin 2021 - winter @ Praha
KENSEI IAIDÓ SEIŠIN 2021 Informace přineseme co nejdříve. Pokud to epidemiologická situace dovolí, bude bohatá účast sensejů a zkoušky do 3 danu včetně. The information comming as soon as possible. If the epidemiological situation allows,[...]

Archiv příspěvků

Kde cvičíme

Malá tělocvična ZŠ Meteorologická

Meteorologická 181/2, Praha 4 – Libuš, 14200

Ogino Sensei in Czech Republic

Ogino Sensei in Czech Republic

Klikněte na obrázek pro detailní informace