Jak léčí reiki

V našem těle jsou energetické dráhy – meridiány. Máme energetická centra – čakry. Reiki pomáhá při odstraňování bloků na meridiánech či čakrách i jednotlivých orgánech. Žák může cítit tyto bloky jako brnění nebo chlad. Tím, že se tyto dráhy uvolní, dochází v těchto oblastech ke zlepšenému zásobování energií v určité části těla, kde může opět energie volně proudit. Reiki sama najde v těle místo, které potřebuje energii nejvíce. Reiki léčí tak, že odstraní pozvolna příčinu nemoci. A když je odstraněna příčina, zmizí i následek – nemoc. Víme, že v 95 % všech nemocí je příčinou psychický stav klienta. Reiki je velice inteligentní umění. Může se ho teoreticky naučit každý. Každý může ucítit jeho proudění. Pomoci Reiki lze léčit sebe, více lidí najednou, zvířata, rostliny, může se posílat i celé planetě Zemi, která to také potřebuje.

 

Zasvěcení do čtyř stupňů Reiki:

První stupeň:

Aktivuje se Reiki energie, otevřou se energetické kanály fyzického i éterického těla a žák se napojuje na zdroj vesmírné energie prostřednictvím tzv. naladění, iniciace. S prvním stupněm se čistí fyzické tělo a dochází k vyrovnání čaker. Dostavuje se schopnost léčit druhé přikládáním rukou. Žák dostane 4 iniciace v jednom dni.

 

Druhý stupeň:

Ve druhém stupni se žák naučí používat energii pomocí 4 symbolů mimo čas a prostor, tzn. v minulosti i budoucnosti. Se souhlasem klienta lze pomocí symbolu ovlivnit karmické vzorce, úzkosti, poslat Reiki do budoucnosti k harmonickému vyřešení životních událostí. Léčení se zkrátí, je možné čistit místnosti, posílat Reiki skupině lidí, Zemi, čistit krystaly, vodu, jídlo apod. od negativních energií. Nejvšestrannější je přenos na dálku.

 

Třetí stupeň:

Žák je zasvěcen do čtvrtého symbolu mistrovského. Tento symbol symbolizuje vesmír. Je to největší symbol v Reiki. Používá se pro aktivaci sedmé čakry. Je považován za velmi posvátný symbol vedoucí k ?duchovnímu probuzení?.

 

Čtvrtý stupeň:

Ve čtvrtém stupni nedostanete žádný symbol, ale pouze ?komplexní zasvěcení? s použitím všech symbolů, které jste dostali. To je speciální zasvěcení pro Reiki mistra učitele. Symboly budou komplexně zasazeny do Vašeho energetického pole a všechny čakry budou vysoce aktivovány. Ke všem zasvěcením dostanete certifikát a učební materiály.

 

Ohně Reiki:

Energie Ohně Reiki zahrnuje všechny energie vzestoupených Mistrů, archandělských bytostí proudící z Univerzálního duchovního zdroje, z kterého proudí zdroj síly věčného bytí. Je stupeň uživatelský a druhý stupeň Mistrovský. Absolvovat ho může Reiki mistr.

 

KARUNA Reiki

Energie reiki sama o sobě je dokonalá a silná, pokud jí pravidelně používáme. Přesto se dál vyvíjela. Karuna je sanskrstské slovo, používá se v hinduismu a buddhismu. Znamená lásku, soucit.
Systém Karuna Reiki byl vyvinut Wiliamem L. Randem. Symboly jsou předávány Mistry Reiki. Energie Karuna je jiná než Reiki ?Usui. Uživatelé ji pociťují jako silnější. Tato energie se dá cítit jasněji a působí na všechna energetická těla současně. Při použití Karuny může dojít ke spojení s duchovními průvodci, anděli a Vyšším Já. Karuna má 3 stupně. Základem této energie je zasvěcení do Reiki Mistr. Nejdříve však po zasvěcení za 6 týdnů.

Kensei IFacebook

Kensei Iaido Seishin 2019

Kensei Iaido Seishin 2019

Nejbližší akce

Pro
6
19.00 KENSEI IAIDO SEISHIN 2019 – WINTER v ZŠ Modrá škola
KENSEI IAIDO SEISHIN 2019 – WINTER v ZŠ Modrá škola
Pro 6 @ 19.00 – Pro 8 @ 15.00
KENSEI IAIDO SEISHIN 2019 - WINTER @ ZŠ Modrá škola | Praha | Hlavní město Praha | Česká republika
KENSEI IAIDÓ SEIŠIN 2019 – zima   Click here… Kensei_iaido_seishin_Winter_2019_CZ Kensei_iaido_seishin_Winter_2019_EN
Pro
19
Čt
19.00 Misogi Kensei 2019 – obřadná oči... v Kensei dódžó
Misogi Kensei 2019 – obřadná oči... v Kensei dódžó
Pro 19 @ 19.00 – 21.00
Misogi Kensei 2019 - obřadná očista dódžó, těla a mysli. Akce pouze pro členy Kensei a pro zvané hosty @ Kensei dódžó | Česká republika
Historie  Misogi…. …kdo nezažil, neuvěří, kdo zažil, chce to znovu…. …nebojte se přijít pořádně očistit… …bude nám  skvěle…
Pro
20
19.00 ABKF – Winter Seminar 2019 v ADEPS (CSFDS) Auderghem Brussels
ABKF – Winter Seminar 2019 v ADEPS (CSFDS) Auderghem Brussels
Pro 20 @ 19.00 – Pro 22 @ 17.00
Kendo – Iaido – Jodo Delegations: Japanese teachers: Nobuo HIRAKAWA Kyoshi Kendo 8 th dan – Kyoshi Iaido 7 th dan Hisashi OTSUBO Kyoshi Kendo 7 th dan Morimasa OKADA Kyoshi Kendo 8 th dan[...]

Kde cvičíme

Malá tělocvična ZŠ Meteorologická

Meteorologická 181/2, Praha 4 – Libuš, 14200

Kensei iaido Taikai 2019

Ogino Sensei in Czech Republic

Ogino Sensei in Czech Republic

Klikněte na obrázek pro detailní informace

Archiv příspěvků