Maďarská federace kendó byla pořadatelem letošního ME iaidó od 17.11 do 20.11.2016. Úvodem ME byl dvoudenní seminář iaidó po vedením ZKNR delegace v čele s Yamazaki sensei iaidó hanši 8. dan.

Sobota a neděle pak byla věnována závodům kategorií individuál a tým. V kategorii individuál předvedla naše výprava dobré výkony. Přesto z poolu postoupil jen Honza H. a Honza V. Do dalších zápasů i přes velmi konkurenceschopné iaidó nezasáhli.

V neděli jsme měli vylosovaný čtyřčlenný pool týmů spolu s Německem, Švýcarskem a Rumunskem. V týmech jsme nastoupili ve složení Pája Š., Honza V., Jirka K., a Tomáš K., jako náhradník. Podařilo se nám porazit Švýcarsko, a také Rumunsko. které však zatím patří mezi začínající země v iaidó. V prvním kole K.O. jsme však narazili na silný tým Belgie a ten ukončil náš další postup v kategorii. Celý tým odváděl skvělé výkony a tak jsem se rozhodl zůstat celou dobu v pozici náhradníka. Nejvíce z týmu oslovil rozhodčí Jirka K. z Kensei, který dostal ocenění „Best fighting spirit“. Druhým oceněným celého ME týmů byla Konstantina Perlepe z týmu Řecka.

Děkuji všem kolegům za skvělé výkony a týmovou atmosféru.

img_8368

img_8373

Kensei IFacebook

Nejbližší akce

Srp
17
celý den International KENDO and IAIDO se... v DIC
International KENDO and IAIDO se... v DIC
Srp 17 – Srp 19 celý den
Japanese delegation   Nobuo Hirakawa Kendo Kyoshi 8. Dan, Iaido Kyoshi 7. Dan Yoshio Takagi Kendo Kyoshi 7. Dan Harumi Serikawa Kendo Renshi 7. Dan   European teachers   Serge Hendrickx Kendo Kyoshi 7. Dan[...]
Říj
13
So
9.00 Cvičení kenda s japonskou delega... v SPŠ Stavební J. Gočára
Cvičení kenda s japonskou delega... v SPŠ Stavební J. Gočára
Říj 13 @ 9.00 – 18.00
Vážení přátelé, věnujte prosím mimořádnou pozornost tomuto oznámení.  Zvu Vás na celodenní cvičení kenda s japonskou delegací. Detaily jsou uvedeny dole.  Datum: sobota 14.10., od 9:00 do 18:00 Místo: Praha, Družstevní ochoz 3, SPŠ Stavevní J. Gočára Program: dopoledne 2[...]

Kde cvičíme

Malá tělocvična ZŠ Meteorologická

Meteorologická 181/2, Praha 4 – Libuš, 14200

Kensei Iaido Taikai 2018 – open

Kensei Iaido Taikai 2018 - open

Ogino Sensei in Czech Republic

Ogino Sensei in Czech Republic

Klikněte na obrázek pro detailní informace

Archiv příspěvků