Pravidla pro cvičení:

  1. Každý člen Kensei přijde na cvičení zdravý, bez pocitu a příznaků jakékoli nemoci, nebo slabosti.
  2. Členové Kensei budou čekat před vchodem na příchod učitele a dodržovat rozestupy 2 metry, 15 minut před započetím tréninku.
  3. Každému účastníkovi cvičení bude před vstupem do budovy změřena teplota bezkontaktním IR teploměrem.
  4. Každý účastník cvičení je povinen si přinést přezůvky.
  5. Venkovní boty je nutné si zout na koberci u vchodu a stoupnou si do přezůvek položených na lino školní chodby. Venkovní boty zůstanou na koberci před vchodem. Při odchodu provést proces v opačném pořadí.
  6. Za dveřmi vstupu bude dostupná desinfekce na ruce, kterou je každý povinen použít a vydesinfikovat si ruce hned po přezutí.
  7. Vstup do šaten je možný pro převlečení. V šatně stráví účastník cvičení jen nutnou dobu pro převlečení. Pak se neprodleně přesune do tělocvičny, nebo bude na cvičení čekat na chodbě s dodržením rozestupů 2 metrů.
  8. Pravidla v dóžó se řídí etiketou iaidó a kendó, a nařízeními uveřejňovanými na portále Ministerstva zdravotnictví ČR. Dále výkladovými stanovisky Národní sportovní agentury ČR.

Speciální prázdninové opatření: V případě, že jste absolovovali dovolenou v zahraničí, nebo v rizikových regionech ČR zůstaňte po návratu 10 dní v tréninkové karanténě a nechoďte cvičit. Pokud po 10  dnech zůstanete bez příznaků onemocnění, začněte normálně chodit na tréninky.

Prosím každého z Vás o proaktivní přístup, maximální vstřícnost i ohleduplnost k druhým a ochranu zdraví tak, aby jsem mohli v klidu a bez obav cvičit umění které máme rádi.

Tomáš Kyncl

vedoucí oddílu Kensei

Kensei IFacebook

Kensei Iaido restart seminář 2020

Kensei Iaido restart seminář 2020

Kde cvičíme

Malá tělocvična ZŠ Meteorologická

Meteorologická 181/2, Praha 4 – Libuš, 14200

Ogino Sensei in Czech Republic

Ogino Sensei in Czech Republic

Klikněte na obrázek pro detailní informace

Archiv příspěvků